0
15 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Gold Coin United, İlk Transferini Yaptı!

Geçtiğimiz gün NRG eSports yaptığı duyuru ile birlikte League of Legends arenasına veda ettiğini duyurmuştu. Kuzey Amerika LCS'ten düştükten sonra yeni sezon için yarışmaktan vazgeçen NRG eSports, CS slotunu J2K Esports and Technology grubuna satmıştı.

J2K Esports and Technology, Kuzey Amerika CS'te Gold Coin United adıyla yer alacak. Eski TSM koçlarından Choi “Locodoco” Yoon-sub'ı kadrosuna katan GCU'ya yakın kaynaklara göre ekip, son olarak NRG eSports'ta forma giyen Lucas “Santorin” Larsen'ı de kadrosuna dahil etti.

Takım şuanda Kore'de kamp yapıyor. İddialara göre takımın kadrosu hemen hemen belli olmuş durumda. Ormanda Santorin'in yanı sıra üst koridorda Team Liquid Academy'den Colin “Solo” Earnest, orta koridorda Team Liquid'den ayrılan Kim “FeniX” Jae-hun, nişancı rolünde Nova Esports'tan Richard "Rikara" Samuel Oh ve yine nişancı rolü için Phoenix1'dan ayrılan Brandon “Mash” Phan'in adı geçiyor.

Santorin

Santorin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.