0
23 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

GoogleIshetZont, Epsilon eSports Bünyesine Katıldı!

Nisan ayında Kore'de düzenlenecek olan Heroes of the Storm Dünya Şampiyonası için Avrupa Finalleri'nin yapılacağı ESL Katowice Spring Regional Qualifier'da A grubunda mücadele edecek olan GoogleIshetZont takımının Epsilon eSports bünyesine dahil olduğu açıklandı.

Kasım ayından beridir Avrupa'da, HotS konusunda mücadele eden GoogleIshetZont takımı, Katowice'de Liquid ile birlikte elemeleri geçebilecek takım olarak favori gösteriliyor. Gruplara kalmak adına sezon içerisinde The Sandwich Monkeys, Fnatic ve myInsanity gibi takımları yenmeyi başaran GoogleIshetZont'un bu başarısı bazı oluşumların ilgisini çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde Amerika elemeler için gruplara kalmayı başaran Bob Ross Fan Club'ın, Team Naventic bünyesine katılmasıyla birlikte bu modaya GoogleIshetZont da modaya uydu. Rusya merkezli Epsilon eSports bünyesine katıldı. Böylelikle GoogleIshetZont turnuvalarda artık Epsilon eSports adıyla mücadele edecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.