0
15 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

GuardiaN, Beklenenden Erken Tarihte Dönüyor!

IEM Katowice 2016'dan beridir bileğinde sakatlık yaşayan ve bu sakatlıkla maçlara çıkan Natus Vincere'nin AWP oyuncusu Ladislav “GuardiaN” Kovács’ın Dreamhack Malmö 2016'da yer alamayacağı büyük bir üzüntü ile duyurulmuştu.

Ancak yapılan yeni açıklamaya göre GuardiaN'ı tekrar bilgisayarın başında göreceğiz. GuardiaN'ın yokluğunda takım koçları Sergey “starix” Ischuk'la maçlara çıkan Na'Vi, iki galibiyet üst üste almayı başarmış ve Çeyrek Finaller'e yükselme başarısı göstermişti.

Bunun üstüne bir güzel gelişme de GuardiaN'ın doktorundan geldi. Eklem ve kasları arasındaki şişmeden dolayı elini kullanamayan GuardiaN'ın şişmesinin indiğini ve oynamasında herhangi bir engelinin bulunmadığı belirtildi. Bugün İsveç'e geçecek olan oyuncu Çeyrek Finaller'le birlikte yeniden formasına kavuşacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.