0
12 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

H2k, PlayOfflar’a FORG1VEN ile Çıkacak!

Avrupa LCS'in başarılı ekiplerinden H2k Gaming ekibinde nişancı Aleš “Freeze” Kněžínek'in el bilek tendonlarında yaşadığı problemler nedeniyle takımda yer alıp almayacağı merak konusuydu. Sakatlığının iyileşmesi için dinlenmeye ihtiyaç duyan Freeze'nin oynayamayacağı süreç için eski nişancı Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou yedek olarak kadroya dahil olmuştu.

Sezonun sonra ermesiyle birlite H2k'de PlayOfflar için kimin oynayacağı sorusu da yanıt buldu. Dokuzuncu hafta Freeze'nin yokluğunda forma giyen FORG1VEN, dördüncü sırada sezonu tamamlayan H2k ile birlikte PlayOfflar'da da oynayacağı açıklandı.

13 Ağustos'ta Fnatic ile birlikte Çeyrek Final maçına çıkacak olan H2k ekibi, son hafta eşitlik nedeniyle Tiebreak oynadığı ve yenmeyi başardığı rakibini, yine FORG1VEN'ın önderliğinde devirip, adını Yarı Final'e yazdırmak istiyor.

Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou

Konstantinos “FORG1VEN” Tzortziou
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.