0
09 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

H2k, Yeni Nişancısını Duyurdu!

Avrupa LCS Kış Mevsimi'ni dördüncü olarak tamamlayan H2k ekibinde nişancı rolündeki isim Konstantinos "FORG1VEN" Tzortziou'nun takımdan ayrılmayı istemesi ve ülkesindeki vatandaşlık görevini yerine getirmek üzere dokuz aylık askerlik süreci nedeniyle oynayamayacak olması üzerine H2k, yeni nişancı aramaya başlamıştı.

Aralarında Anıl "HolyPhoenix" Işık'ın da yer aldığı bir çok nişancı ile görüşen H2k, kararını verdi ve yeni nişancısı olarak Renegades takımında yer alan Aleš "Freeze" Kněžínek'i kadrosuna kattığını duyurdu.

Daha önce Avrupa'da mücadele eden ve son olarak Copenhagen Wolves kadrosunda yer alan Freeze, bu sezon başında Kuzey Amerika LCS ekibi Renegades'e transfer olmuştu. NA LCS'te on altı maça çıkan Freeze, 4.00 KDA ile oynadı.

Yeni sezonu umutla giren ve Worlds 2016 yolunda iyi bir derece elde etmek isteyen H2k ekibi, yeni metayla birlikte Freeze'nin yüksek seviye bir performans sergileyeceği beklentisi içerisinde.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.