0
03 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

H2k’in CoD Oyuncusu Hayatını Kaybetti!

H2k Gaming takımının Call of Duty kadrosunda yer alan Phillip "Phizzurp" Klemenov, dün gerçekleşen trafik kazası sonrasında hayatını kaybettiği açıklandı. Takımın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, oyuncunun ailesine, arkadaşlarına ve onun hayatına girme şansına erişmiş herkese baş sağlığı dilendi.

Kullandığı aracın kontrolünü kaybeden oyuncunun, arabayla birlikte yoldan savrularak, ağaçlara çarptığı açıklandı. Oyuncu ile birlikte aynı araçta bulunan ve oyuncunun kız arkadaşı olan Adrianna Lemus yaşananları çektiği video ile takipçilere anlattı.

Oyuncunun alkol almadığını, yanında kendisi varken onu bu rahatsız duruma sokmak istemediği için ayık olarak aracı kullandığı belirten Lemus, oyuncunun kullandığı arabanın kendisine ait olmadığı için onu kontrol etmekte zorlandığı ve bu yüzden kontrolü kaybettiğini belirtti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.