0
15 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Hearthstone Amerika Kış Şampiyonasını 15 Yaşındaki Oyuncu Kazandı!

Kasım ayında gerçekleşecek olan Hearthstone World Championship'e katılacak oyuncular için Amerika'da yapılan elemede yüz yirmi sekiz kişinin katıldığı America Winter Championships'te son sekize kalan oyuncular arasında on beş yaşındaki Team Archon takımının oyuncusu William "Amnesiac" Barton turnuvayı kazandı.

Bu turnuvayı kazanan Amnesiac, hem $25.000'lık ödülün sahibi olmadı hem de Amerika'dan turnuvaya katılacak oyuncular arasında seribaşı olmayı garantiledi. Turnuva Barton için oldukça zorlu başladı. Grup karşılaşmasında ilk olarak Talion ile karşılaşan Amnesiac, zorlu karşılaşmadan 3-2 galip ayrıldı. İkinci maçını Nostam'a 3-0 kaybedince, Barton, yeniden Talion ile beş maçlık seri oynamak zorunda kaldı. Bu karşılaşma da oldukça zorlu geçti ve 3-2 ile Amnesiac galip gelerek Yarı Final'e yükseldi.

Yarı Final'de diğer grubun lideri Çinli AlSkyHigh ile eşleşen Amnesiac, karşılaşmayı 3-1 kazanmayı başardı. Final'de gruptaki rakibi Nostam ile yeniden karşılaşan Amnesiac, bu kez rakibini 3-1 yenmeyi başardı ve turnuvada şampiyonluğa ulaşmayı başardı.

On beş yaşındaki Team Archon oyuncusu böylelikle kendisine güvenen takımını da mahçup etmemiş oldu. Bakalım sekiz aylık bu dönemde Amnesiac, kendini hazır tutmayı başarabilecek mi?

William "Amnesiac" Barton

William "Amnesiac" Barton
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.