0
16 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Hearthstone Spring Championships’te Format Değişikliği!

Geçtiğimiz hafta sonu America Winter Championships'te on beş yaşındaki Amnesiac'ın şampiyonluğu sonrasında Blizzard format değişikliğine gittiğini duyurdu. Artık oyuncular karşılaşmalardan galibiyet ile ayrılmak için daha çok efor sarfetmek zorunda kalacak. Daha önce karşılaşmalar beş maçın en iyisi şeklinde oynanıyordu ve bir banlama hakkı vardı.

Yeni sistemde ise bu yedi maçın en iyisi ve bir banlama hakkı olarak değiştirildi. Bu sisteme zaten NBA PlayOfflarından alışığız. Bir banlama sonrasında oyuncuların kullanabileceği desteler de yaşanan kısıtlamalar sonrasında böyle bir değişikliğe giden Blizzard, bu sistemde oyuncuların beş farklı deste ile oynamalarını sağlayacak.

Bu sisteme Hearthstone Spring Championships'te geçilecek. Yani bu turnuva için yapılan elemelerde eski sistem kullanılmaya devam edilecek.

Hearthstone Dünya Şampiyonası Galibi Firebat

Hearthstone Dünya Şampiyonası
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.