0
21 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Hearthstone World Championship 2016’da Gruplar Açıklandı!

BlizzCon 2016'da gerçekleştirilecek olan Hearthstone World Championship 2016'da gruplar belli oldu. APAC, Amerika, Avrupa ve Çin bölgelerinde şampiyon olmayı başaran mevsim şampiyonları ve bölgelerdeki Son Şans elemelerinden başarılı olan oyuncularla birlikte on altı oyuncunun yer aldığı HWC 2016'da gruplar açıklandı.

$1.000.000'lık ödül havuzuna sahip olan turnuvada on altı oyuncu dörderli olarak dört ayrı gruba ayrıldı. Gruplarında ilk iki sırayı almayı başaran oyuncular, Çeyrek Final'e yükselecek ve son iki sırada yer alan oyuncular ise maalesef turnuvaya veda edecek.

Grup aşamasında oyuncular birbirleriyle çift elemeli sistem üzerinden karşılaşacak ve Kazananlar, Kaybedenler olarak maçlara devam edilecek. İlk iki sırayı alan oyuncular Çeyrek Final'e yükselmesiyle birlikte turnuvanın formatı da tekli eleminasyon sistemine dönecek ve kaybedenler turnuvaya veda edecek.

İşte HWC 2016'nın açıklanan grupları ve gruplardaki ilk eşleşmeler şu şekilde;

HWC 2016 Grup Aşaması

HWC 2016 Grup Aşaması

Hearthstone World Championship 2016 Katılımcıları

Hearthstone World Championship 2016 Katılımcıları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.