0
06 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Hearthstone’un İlk Major Turnuvası Başlıyor!

Blizzard'ın geliştirmiş olduğu sıra bazlı strateji kart oyunu olan Hearthstone'un düzenlenen ilk Major turnuvası olan Dreamhack Austin 2016'da toplam iki yüz oyuncu büyük ödül için hünerlerini sergileyecek. $27.500'lık ödül havuzuna ve 45 puanlık Hearthstone Puan havuzuna sahip turnuvada dünyanın en iyileri kozlarını paylaşacak.

Turnuva formatı olarak Swiss formatı izlenecek. Bu demek oluyor ki tüm oyuncular dokuz maç oynayacak. Dokuz maç sonunda en yüksek puan toplamayı başaran on altı oyuncu bir sonraki aşamaya terfi edecek. Bu ilk on altıya giren oyuncular bundan sonra tek maçlı eliminasyon sistemi ile eşleşmelere devam edecek ve bu aşamada turnuvanın şampiyonu belli olacak.

Bu iki yüz oyuncu arasında yer alan kayda değer yirmi sekiz oyuncu da bulunmakta. Aralarında bir çok şampiyonun yer aldığı yirmi sekiz kişilik kayda değer oyuncu listesi şu şekilde;

Dreamhack Austin Hearthstone

Dreamhack Austin Hearthstone

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.