0
12 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Heroes of Storm Amerika Takımları’ndan Transfer Furyası!

2016 HotS Global Summer Championship için yaklaşan elemeler öncesinde Amerika temsilcileri, kadrolarında değişikliğe gitmeye başladı. İlk olarak Tempo Storm takımından Josh "So1dier" Miller ve Quinn "Srey" Fischer takımdan ayrıldı. Sonrasında Team Naventic'ten Aaron "erho" Kappes takımdan ayrıldı.

Tempo Storm, Team Naventic'ten ayrılan Aaron "erho" Kappes'i kadrosuna katarak ilk eksikliğini doldurdu. Team Naventic takımı da Team Blaze'den ayrılan Sammuel "bigempct" Hua'yı kadrosuna kattı.

Gale Force eSports'tan Jon "Equinox" Peterson, Gust or Bust takımından da Thomas "Tomster" Maguire takımlarından ayrılan oyuncular oldu. Tempo Storm Thomas "Tomster" Maguire'i transfer ederek ikinci eksiğini de doldurdu. Gust or Bust takımı da Jon "Equinox" Peterson'ı transfer ederek, kadrosundaki boşluğu doldurdu.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.