0
29 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Heroes of the Storm Avrupa Yaz Elemeleri #2 Sonuçlandı!

ESL'in organize ettiği Heroes of the Storm Avrupa elemelerinin ikincisi sonuçlandı. Avrupa Yaz Şampiyonası'nda mücadele edecek olan takımları belirleyen elemelerin ilkinde Team Dignitas ile Team Liquid ilk iki sırada yer alarak turnuvada yer almayı garantilemişti.

Elemelerin ikinci serisinde ise şampiyonaya katılmayı garantileyen takımlar Fnatic ile Epsilon eSports oldu. Sekiz takımın mücadele ettiği eleme finallerinde Fnatic ilk olarak Team Sandwich Monkey'i 2-0 ile geçti. Yükselme karşılaşmasında Na'Vi ile eşleşen Fnatic, rakibini 2-0 ile geçmeyi başardı ve Avrupa Yaz Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Epsilon eSports ise ilk olarak Outlaws ile karşılaştı. Bu karşılaşmadan 2-0 galibiyet ile ayrılan Epsilon eSports, Yükselme maçında Silenced Monkeys ile karşılaştı. Bu karşılaşmadan da 2-0'lık skorla galip ayrılmayı başaran Epsilon, Avrupa Yaz Şampiyonası'nda yer almaya hak kazandı.

HotS Avrupa Yaz Şampiyonası Elemeleri #2

HotS Avrupa Yaz Şampiyonası Elemeleri #2
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.