0
31 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Heroes of the Storm World Spring Championship’te Şampiyon Kim Olacak?

Kore'de düzenlenecek ve bugün başlayacak olan Heroes of the Storm World Spring Championship'te dünyanın en iyi HotS takımı belirlenecek. Uzun bir bahar sezonundan sonra elemeler boyunca mücadele eden ve bu turnuvaya katılmaya hak kazanan on iki takım $500.000'lık ödül havuzuna sahip turnuvada en iyisi olmak için kozlarını paylaşacak. Sekiz bölgede yapılan elemeler sonrasında HotS World Spring Championship'te yarışacak olan on iki takım şu şekilde;

Çin: eStar Gaming ve EDward Gaming, Latin Amerika: Big Gods, Kuzey Amerika: Cloud9 ve Naventic, Güneydoğu Asya: Renovatio I, Okyanusya: Negative Synergy, Avrupa: Team Dignitas ve myYinsanity, Tayvan: GIA ve son olarak Kore'den MVP Black ve TNL takımları yer alacak.

Geçen sene yapılan turnuvayı Kuzey Amerika temsilcisi Cloud 9 kazanmıştı. Sizce C9, ünvanını koruyabilecek mi? Yoksa yeni bir şampiyona merhaba mı diyeceğiz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Turnuvanın yayınlanacağı Twitch kanallaru şu şekilde;

www.twitch.tv/blizzheroes.

www.twitch.tv/blizzard.

www.twtch.tv/ogn (Korece).

Heroes of the Storm World Spring Championship

Heroes of the Storm World Spring Championship
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.