0
30 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HGC 2016’da İkinci Grup Aşaması Başladı!

Blizzard'ın MOBA türündeki yapımı Heroes of the Storm'un Dünya Şampiyonası'nda ikinci grup aşaması karşılaşmaları başladı. Oynanan karşılaşmalar sonunda A grubundan MVP Black, B grubundan da Ballistix takımları Yarı Finaller'e yükselen ilk takımlar oldu.

Önümüzdeki hafta devam edecek olan turnuvada gruplarda kalan maçlarla birlikte Decider maçları gerçekleştirilecek. Bu karşılaşmalar sonunda iki gruptan son yarı finalistler belli olmuş olacak. A grubunda Astral Authority ile Dignitas, Decider maçına çıkma mücadelesi verecek ve kazanan takım Please Buff Arthas'ın rakibi olacak.

B grubunda ise ZeroPanda ile Denial eSports takımları Decider maçına çıkma mücadelesi verecek ve kazanan takım Decider maçında Fnatic'in rakibi olacak. İki grupta da Decider maçlarını kazanan takımlar Yarı Finaller'e yükselecek.

HGC 2016 - İkici Grup Aşaması

HGC 2016 - İkici Grup Aşaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.