0
10 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HolyPhoenix, Team Huma’dan Ayrıldı!

Türkiye League of Legends topluluğundan çıkmış olan en başarılı nişancılardan biri olan Anıl "HolyPhoenix" Işık'ın Team Huma macerası sona erdi. Sezon başında kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen HolyPhoenix, Team Huma ile anlaşmıştı. Sırasıyla tüm elemelerden takımıyla birlikte başarıyla geçen Holy ve takım arkadaşları, Avrupa Challenger Series'te mücadele etmeye hak kazanmıştı.

Güzel bir sezon geçiren HolyPhoenix, kariyerine bir de Avrupa CS şampiyonluğu eklemeyi de başardı. Ancak bu başarılar maalesef LCS ile taçlandırılamadı. Avrupa LCS'e Yükselme Serileri'nde mücadele etmeye hak kazanan Team Huma, bu mücadelede maalesef başarılı olamadı ve tekrardan Avrupa CS'e düştü.

Yeni sezon öncesinde kadrosundaki üç oyuncu ile yollarını ayıran Team Huma'ya bir kötü haber de HolyPhoenix'ten geldi. HolyPhoenix, takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdi. Bunun sonrasında Team Huma, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, HolyPhoenix ile yolların ayırıldığını duyurdu.

Takımdan giden oyuncular sonrası epey bir güç kaybeden Team Huma'dan ayrılan HolyPhoenix'in gelecek durağı sizce neresi olacak? Avrupa LCS takımlarıyla görüştüğü bilinen HolyPhoenix, sizce LCS'te yer alır mı? Yoksa ülkeye geri dönüş mü yapar? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Anıl "HolyPhoenix" Işık"

Anıl "HolyPhoenix" Işık"
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.