0
23 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HolyPhoenix, Türkiye’ye Döndü!

Geçtiğimiz sezonu Team Huma forması altında Avrupa Challengers Series'de geçiren ve bu turnuvada şampiyonluk elde eden Anıl "HolyPhoenix" Işık, maalesef takımı ile birlikte LCS'e kalma başarısı gösterememişti. Sezonun sona ermesiyle birlikte kısa bir süre için Crew'ün Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne çıkışında katkıda bulunan Holy, kariyerine LCS'te devam etmek istiyordu.

Bu neticede H2k, Origen gibi takımlarla dirsek temasında bulunan HolyPhoenix, maalesef takımların garanti seçimlerle oynamayı tercih etmesi nedeniyle umduğunu bulamadı. H2k, daha önce Avrupa LCS tecrübesi bulunan Freeze'yi seçerken, Origen de sezonun başarılı nişancılarından FORG1VEN ile anlaşmıştı.

Avrupa'dan umduğu teklifi alamayan Anıl "HolyPhoenix" Işık tekrar Türkiye'ye döndü. Bir çok takımın kadrosunda görmek isteyeceği Holy için, Team Aurora'nın Fenerbahçe E-Spor Kulübüne geçiş yapacağı konuşuluyordu.

Ancak dün yapılan açıklama ile bu iddia da yerini bulmadı. Türkiye Şampiyonluk Ligi'nin köklü takımlarından olan HWA Gaming, bir sezon aradan sonra Anıl "HolyPhoenix" Işık'ı yeniden kadrosuna kattığını duyurdu. Böylelikle takımın eleştirilen pozisyonlarından biri olan nişancı rolüne de tartışılmasız bir isim getirerek, HWA gücüne güç katmış oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.