0
25 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HotS Arenasından Bir Takım Daha Tarihin Tozlu Sayfalarına Karıştı

Blizzard'ın geliştirdiği Moba oyunu Heroes of the Storm henüz Dota 2 ve League of Legends düzeyine çıkmayı başaramadı. Bu durumda bazı oluşumların yollarına devam etmesine zorluk oluşturuyor. Kuzey Amerikalı HotS takımı Resurgence Gaming kendini kapatma kararı aldı. Durumu takımın kaptanı Austin "Shot" Lonsert bir yazı ile açıkladı.

Takımın yöneticilerinin ve oyuncuların takımdan ayrılan yeni bir maceraya atılma isteği sonrasında takım dağıldı. Shot yazısının başında takımın son zamanlarda bir çok olay atlattığını ve nefes alacak zaman bulamadıklarını belirtti. Takımın  üçüncü NA Spring Regional elemelerinde Equinox'ın dDos'a uğraması üzerine zorluk yaşadıklarını ve Los Angeles için üst tura kalamadıklarını belirtti.

Yazısının devamında "Yaşadığımız hayal kırıklığı sebebiyle bir haftadır mola verdik ve sonrasında tekrar odaklanıp gelişmek için çalışmalara başladık. Ta ki Kilick'in takımdan ayrılmaya karar vermesine kadar. Kendi işine, yöneticilik ve koçluk konusuna yönelmeye karar verdi. Kilick'i kaybettikten sonra devam etmeye çalıştık ancak Fury ayrılık kararını açıkladı. Yaptığı açıklama çok büyük hayal kırıklığı yarattı." dedi.  Bu olaylardan sonra her oyuncu sosyal medya hesaplarından boş olduğunu belirten açıklamalar yaptı.

Bu durum HotS arenasında ilk kez yaşanan durumlar değil. Daha öncede böyle durumlar yaşandı. Sağlam bir yönetim kadrosu olmayan ve ciddiyetten uzak olan kadroların uzun süre dayanamadığı gözlemlendi. Bakalım Resurgence Gaming'in eski kadrosu bakalım gelecekte hangi takımlar içinde yer alacak?

resurgence gaming

Resurgence Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.