0
21 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HWA Gaming, Dark Passage ve Space Soldiers WESG Yolcusu!

12-15 Ocak tarihleri arasında Çin'de gerçekleştirilecek olan CS:GO, Dota2 ve StarCraft II turnuvaları için ülkemizden yer alacak temsilcilerimizin tüm rakipleri belli oldu. CS:GO'da Dark Passage ve Space Soldiers, Dota 2'de Dark Passage ve Starcraft II'de HWA Gaming ülkemizi temsil edecek.

CS:GO'da yirmi dört takım yer alıyor ve toplam $1.5M ödül havuzu bulunuyor. Altışar takımdan oluşacak olan dört grupta lider olan takımlar Çeyrek Finaller'e yükselirken, ikinciler ve üçüncüler çapraz eşleşmeli olarak PlayOff ilk turuna yükselecek. Geriye kalan takımlar turnuvaya veda edecek. Grup maçları Bo2 üzerinden oynanırken, PlayOfflar Bo3 üzerinden oynanacak.

Dota 2 için sadece ödül havuzu açıklanmış durumda. CS:GO'da olduğu gibi Dota 2'de de $1.5M ödül havuzu yer almakta. Turnuvanın formatı henüz açıklanmadı. Toplamda yirmi dört takım büyük ödül için mücadele verecek.

StarCraft II için ayrılan ödül havuzu da $400.000 olarak belirlenmiş. Dota 2 gibi, StarCraft'ın da formatı henüz açıklanmadı. Bu etkinlikte ülkemizi HWA Gaming'ten Berkay "Zerghamdi" Erbaş temsil edecek.

Temsilcilerimizi bekleyen rakipler de şu şekilde;

WESG 2016 CSGO Katılımcıları

WESG 2016 CS:GO Katılımcıları

WESG 2016 Dota2 Katılımcıları

WESG 2016 Dota2 Katılımcıları

WESG 2016 StarCraft II Katılımcıları

WESG 2016 StarCraft II Katılımcıları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.