0
14 Nisan 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HWA Gaming Lige Veda Etti!

Türkiye Şampiyonluk Ligi 2017 Yaz Sezonu Yükselme Serileri'nde ilk maç dün oynandı. PlayOff aşamasında 1907 Fenerbahçe ve Team Galakticos'a yenilerek Yükselme Serileri'ne düşen HWA Gaming ile Yükselme Ligi'nden gelen Çilekler  arasında oynanan ilk seride beklenilen sonuç çıkmadı.

Çoğu kesim HWA Gaming'in ligde kalacağını düşünse de oldukça çekişmeli geçen seriyi Çilekler ekibi 3-2 kazanmayı başardı ve bir sezonun ardından yeniden Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükselmeyi başardı. Bu sonuçla birlikte HWA Gaming Yükselme Ligi'ne düştü.

Türkiye'nin ilk şampiyonu olan HWA Gaming'in ligden düşmesi oldukça şok etkisi yarattı. Bugün oynanacak olan son seride Team Turquality ile Dark Passage ekibi kozlarını paylaşacak. İki takım daha önce Türkiye şampiyonluğu için mücadele ederken şimdi lige dahil olmak için mücadele verecek.

HWA Gaming

HWA Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.