0
09 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HWA Gaming’te Ayrılık Vakti!

Geçen sezonu Avrupa CS'te Team Huma forması altında geçiren Anıl "HolyPhoenix" Işık, takımı ile LCS'e çıkmayı başaramayınca Türkiye'ye dönüş yapmış, ilk olarak Crew'un Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne çıkmasında katkıda bulunmuştu.

Yeni sezonla birlikte adı bir çok LCS takımı ile anılsa da HolyPhoenix, Türkiye'den eski takımı olan HWA Gaming'e transfer olmuştu. Bu transferle birlikte iyi bir kadro kuran HWA, sezonu üçüncü bitirmiş, PlayOfflar'da da Yarı Final'e kadar yükselmişti.

HWA ile birlikte, bugünlere gelmesinde büyük bir katkı sağlayan Dark Passage'a Yarı Final'de kaybeden Anıl "HolyPhoenix" Işık, sezonun sona ermesiyle birlikte takımdan ayrıldığını duyurdu. Teklifler için açık olduğunu belirten HolyPhoenix, bakalım gelecek sezon yeniden Avrupa'da mı olacak? Yoksa Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yeni bir maceraya mı yol alacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.