0
14 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HWA Gaming’ten Flaş Transfer!

Süper haftada sergilediği performansla üçüncü sıraya yerleşen ve Dark Passage'ın ensesinde yer alan HWA Gaming, bugün yaptığı duyuruda herkesi şaşırtan bir transfere imza attı. Kış mevsiminde takıma transfer edilen Norveçli orta koridor oyuncuları Jørgen "Hatrixx" Elgåen'in inaktif duruma geçtiğini duyuran HWA, yeni transferini de duyurdu.

Geldiği günden bu yana iyi bir performans ortaya koyan oyuncunun biranda takımın as kadrodan çıkarılması ayrı bir şaşırılacak durumken, yerine transfer edilen isim de bir o kadar şaşırtıcı. Avrupa CS'te oldukça fazla tecrübe sahibi olan, Copenhagen Wolves, Ninjas in Pyjamas, SK Prime, Team Huma ve Nerv takımlarında forma giyen Danimarkalı oyuncu Dan "GodBro" Van Vo HWA Gaming'e dahil oldu.

Team Huma'da HolyPhoenix ile birlikte Avrupa CS şampiyonluğu yaşayan ancak LCS'e çıkmayı başaramayan Godbro, yeniden Holy ile aynı takımda yer alacak. Godbro son olarak yer aldığı Nerv takımında Avrupa CS'i sonuncu sırada tamamlayarak LCS hayallerine bir kez daha veda etmişti.

Bu durum, gün içerisinde orta koridoru ile yollarını ayıran Dark Passage'ın duyuracağı yabancı orta koridor oyuncusunun  Jørgen "Hatrixx" Elgåen olacağı iddialarını güçlendirdi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.