0
02 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

HWA’dan Koreli Koç Transferi

Yeni sezonda Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne iddialı bir giriş yapma amacında olan HWA, kadro çalışmalarını da bu yönde sürdürüyor. İlk olarak nişancı rolü için Türkiye'nin en iyi nişancılarından biri olan Anıl "HolyPhoenix" Işık ile anlaşan HWA, takımın koçluk pozisyonu için Koreli isimle anlaştı.

Geçmişinde GSI Gaming, Gravity Gaming ve Gamers2 ekiplerinde çalışan ve özellikle seçim ve yasaklama ekranındaki başarılı stratejileri ile adından söz ettiren Koreli koç Bo "SoulDra" Shim, yeni sezonda hünerlerini HWA Gaming için sergileyecek.

Geçen sezon genç kadrosuyla beklenenin aksine sürpriz bir performans sergileyen HWA ilk haftalarda zirvede yer almayı başarmış, son haftalarda beşinciliğe kadar düşmüştü. Bakalım HWA Gaming yeni kadrosu ile birlikte bu sezon nasıl bir performans sergileyecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.