0
27 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Ibrahimovic’ten eSpor Yatırımı!

Günümüzün yükselen  sektörlerin başında gelen eSpora bir çok ünlü yatırımcı da girişmeye başladı. Bunların yanı sıra geleneksel sporlardan bir çok oyuncu ve kulüp bu alana yatırım yaptı. Son olarak Manchester United'da top koşturan Boşnak asıllı İsveçli ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic, eSpor sektörüne adım attı.

Ancak Ibrakadabra, diğerlerinin aksine bir takıma değil bir organizasyona yatırım yaptı. 2014 yılında kurulan İsveç merkezli teknoloji ve online rekabetçi oyun platformu Challengermode, geçtiğimiz günlerde 1.3 milyon dolarlık bir yatırım anlaşması gerçekleştirdiğini duyurdu.

Yatırımcılar arasında ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic'in de yer alması dikkatlerden kaçmadı. Ronaldo, Neymar ve bir çok NBA ünlüsünden sonra Zlatan'ın da bu alana giriş yapması eSporun ilerleyişi açısından büyük bir önem taşıyor.

Challengermode

Challengermode
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.