0
14 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

iBUYPOWER Masters 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

IEM Oakland'a katılacak dört takımı belirleyen ve aynı zamanda $100.000'lık ödül havuzuna sahip olan iBUYPOWER Masters 2016'da şampiyon takım ve IEM Oakland vizesi alan takımlar belli oldu.

Sekiz takımın yer aldığı turnuvada takımlar dörderli olarak iki ayrı gruba ayrıldı. Gruplarda ikinci sıraları alan takımlar IEM Oakland vizesi alırken, birinci olan takımlar ise $20.000'lık para ödülü için Büyük Final'de yarıştı. A grubundan TyLoo, B grubundan da FaZe Clan gruplarda ikinci sırayı alarak IEM Oakland'a katılan takımlar oldu.

A grubundan Cloud9, B grubundan Immortals, Final'e yükselen takımlar oldu. İki takım arasındaki Final mücadelesinden Immotals 2-1'lik galibiyetle zafere ulaşan taraf oldu. Immortals Cache haritasını 16-6 alırken, Cloud9 Train haritasını 16-9'lık skorla alarak seriye denge getirdi. Son harita olan Mirage'da Immortals, 16-12'lik skorla tamamlamayı başardı ve şampiyonluğa ulaştı. Bu iki takım da IEM Oakland'da yer alacak.

iBUYPOWER Masters 2016

iBUYPOWER Masters 2016

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.