0
14 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IEM Gyeonggi 2016’da İlk Yarı Finalistler Belli Oldu!

IEM Gyeonggi'de düzenlenen League of Legends turnuvasında ilk Yarı Finalistler belli oldu. A grubunda oynanan karşılaşmalar neticesinde Samsung Galaxy ve Immortals takımları, Yarı Finaller'e yükselen ilk takımlar oldu.

Grup maçlarında Samsung Galaxy, Vega Squadron'u 1-0 ile geçerek Kazananlar Finali'ne yükseldi. Grubun diğer eşleşmesinde Immortals ile J Team takımları karşı karşıya geldi. Bu eşleşmeden galip ayrılan taraf Immortals oldu.

Kazananlar Finali'nde Samsung Galaxy, rakibi Immortals'ı 2-0 ile geçerek Yarı Final'e yükselen ilk takım oldu. Kaybedenler Grubu ilk eşleşmesinde Vega Squadron ile J Team kozlarını paylaştı. J Team, 2-0'lık sonuçla Kaybedenler Finali'ne yükseldi. Immortals ile bir kez daha eşleşen J Team, rakibine 2-1 kaybetti ve A grubundan Yarı Final'e yükselen ikinci takım Immortals oldu.

B grubunda oynanacak karşılaşmalara baktığımızda Kongdoo Monster, temsilcimiz Dark Passage ile eşleşirken, Team Liquid ile Giants Gaming, Kazananlar Finali'ne çıkmak için mücadele verecek.

IEM Gyeonggi 2016 League of Legends

IEM Gyeonggi 2016 League of Legends
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.