0
15 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IEM Gyeonggi’de Grup Aşaması Tamamlandı!

Kore'de gerçekleştirilen IEM Gyeonggi 2016'da dün oynanan karşılaşmalarda A grubu karşılaşmaları tamamlanmış, Samsung Galaxy ve Immortals takımları PlayOfflar'a yükselmişti. Bugün oynanan karşılaşmalarla birlikte B grubu karşılaşmaları tamamlandı ve PlayOfflar'a yükselen son iki takım da belli oldu.

Temsilcimiz Dark Passage'ın da yer aldığı B grubunda ilk oynanan maç temsilcimiz ile Kore takımı Kongdoo Monster takımı arasında gerçekleştirildi. Kongdoo, rahat bir şekilde kazanarak adını Kazananlar Finali'ne yazdırdı. Grubun diğer eşleşmesinde ise Giants Gaming ile Team Liquid takımları karşı karşıya geldi. Giants rakibini yenerek adını Final'e yazdıran ikinci takım oldu.

Giants ile Kongdoo arasında oynanan Kazananlar Finali'nden galip ayrılan taraf 2-0'lık skorla Kongdoo Monster oldu ve B grubundan PlayOfflar'a çıkan ilk ekip olmayı başardı. Kaybedenler ilk eşleşmesinde temsilimiz Dark Passage, Team Liquid ile karşılaştı. Team Liquid, 2-0'lık skorla Kaybedenler Finali'ne yükselmeyi başardı.

Kaybedenler Finali'nde tekrar karşılaşan Team Liquid ile Giants Gaming arasındaki mücadeleyi bu kez Team Liquid 2-0'lık skorla kazanmayı başardı ve gruptan çıkan ikinci takım oldu. Bu sonuçlarla birlikte PlayOff eşleşmeleri de belli oldu.

Yarı Final karşılaşmalarında Samsung Galaxy ile Team Liquid eşleşirken, diğer eşleşmede Kongdoo Monster ile Immortals takımları eşleşti. Turnuvada şampiyon olan takım Polonya'da düzenlenecek olan IEM Season 11 Finalleri için IEM Katowice 2016'ya katılım hakkı elde edecek.

IEM Gyeonggi 2016 B Grubu ve PlayOff Eşleşmeleri

IEM Gyeonggi 2016 B Grubu ve PlayOff Eşleşmeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.