0
07 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IEM Gyeonggi’ye Katılacak Takımlar Belli Oldu!

Kore'nin Gyeonggi şehrinde gerçekleştirilecek olan IEM Season 11 Elemeleri kapsamında düzenlenecek olan League of Legends turnuvasına katılacak takımlar belli olmaya başladı. Avrupa'dan katılacak takım olarak gösterilen G2 Esports'un turnuvaya katılmayı reddetmesi sonrasında Giants Gaming turnuvaya davet edildi.

Kuzey Amerika'dan katılacak takım olarak CLG'nin katılmaktan vazgeçmesi üzerine Immortals davet edildi. Çin'den katılacak takım olarak RNG ekibi gösterilmişti. Ancak RNG turnuya katılmayacak. Sonrasında IMAY'e teklif edildi. Ancak IMAY ekibi de henüz olumlu cevap vermiş durumda değil.

Kore'den katılacak takımlar Kongdoo Monster ile ROX Tigers olacaktı. Ancak ROX Tigers kadrosunun dağılması sonrasında turnuvaya Samsung Galaxy çağrıldı. Taiwan'dan katılacak takım J Team olacak. IWC bölgesinden katılacak takımlar ise temsilcimiz Dark Passage ve CIS bölgesinden Vega Squadron olacak.

IEM Season 11

IEM Season 11
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.