0
04 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IEM Katowice 2016 Counter Strike: Global Offensive İkinci Gün Özeti

ESL'in organize ettiği IEM Katowice 2016 etkinliğinde düzenlenen Counter Strike: Global Offensive turnuvasında ilk gün tamamlandı. İkinci günde B grubunda ki tüm maçlar tamamlandı. Karşılaşmaların sonucunda Yarı Finaller'e ve Çeyrek Finaller'e kalan ekipler belli oldu.

Turnuvanın belki de en büyük hayal kırıklığı Ninjas in Pyjamas'tan sonra Team EnVyUs'tan geldi. Yalnızca FaZe Clan takımını devirebilen EnVyUs, Astralis, Tempo Storm, Virtus.Pro ve E-Frag takımına yenilerek turnuvaya veda etti. Aslında ESL Expo Barcelona'daki performansı bunun habercisi gibiydi.

Takım tanıtımları sırasında Tempo Storm'un potansiyelinden bahsetmiştik. Astralis ve FaZe Clan'a kaybeden Tempo Storm, geriye kalan maçlardan galibiyet ile ayrılmayı başardı ve adını Çeyrek Finale yazdırdı. Astralis tüm maçlarını kazanarak turnuvanın şampiyonluğunu istediğini gösterdi ve doğrudan Yarı Final'e yükseldi.

FaZe Clan ve Virtus.Pro arasında inanılmaz bir rekabet yaşandı. İki takımda birbirleriyle karşılaşana kadar çıktıkları maçlardan iki galibiyet iki yenilgi almıştı. Kendi aralarındaki karşılaşma hangi takımın Çeyrek Final'e kalacağını belirleyecekti. Bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılan taraf Virtus.Pro oldu. Böylelikle FaZe Clan turnuvaya veda etti. E-Frag takımı EnVyUS karşılaşması dışında galibiyet yüzü görmedi ve turnuvaya veda eden bir diğer takım oldu.

IEM Katowice 2016 B grubundaki karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu;

IEM Katowice 2016 B Grubu Karşılaşmaları

IEM Katowice 2016 B Grubu Karşılaşmaları

IEM Katowice 2016 B Grubu Puan Durumu

IEM Katowice 2016 B Grubu Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.