0
30 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IEM Oakland 2016 Elemeleri’nden Yükselen Takımlar Belli Oldu!

Lyon Gaming, Kaos Latin Gamers, INTZ e-Sports ve Chiefs eSports Club takımlarının yer aldığı IEM Oakland 2016 League of Legends Elemelerinden iki takım IEM Oakland 2016'ya katılma hakkını elde etti. İkili eleme formatında oynanan elemelerde INTZ,  KLG ile oynarken, The Chiefs, Lyon Gaming ile karşılaştı.

İki takımda rakiplerini 2-0 ile geçerek Final'e çıktı. Final'de INTZ, The Chiefs'i 2-1 devirerek turnuvaya katılmaya hak kazanan ilk takım oldu. The Chiefs Kaybedenler Finali'nde, KLG'yi 2-0 ile geçen Lyon Gaming ile eşleşti. 

İki takım arasındaki mücadeleyi The Chiefs 2-0 kazanmayı başardı ve INTZ'in ardından IEM Oakland 2016'ya katılma hakkı elde etti. 19-20 Kasım tarihlerinde  Amerika, Oakland'da gerçekleştirilecek olan turnuvada Team SoloMid, Immortals, Splyce, Royal Never Give Up, Flash Wolves ve Kore'den Kespa Cup'ta sekizinci turun sonunda ilk sırayı alan takım katılacak.

IEM Oakland 2016 Elemeleri

IEM Oakland 2016 Elemeleri

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.