0
22 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IEM Oakland Şampiyonu UoL, Kadrosunu Korudu!

Geçtiğimiz yaz sezonunda iyi bir performans sergileyen Regional Qualifiers'ta Final oynayan ancak Splyce'a kaybederek Worlds 2016'ya katılamayan Unicorns of Love, yer aldığı IEM Oakland'da şampiyonluğa ulaşarak başarısını taçlandırmıştı.

Pembe Unicornlar bu başarısı sonrasında sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile sözleşmeleri sona eren ve takımın LCS'te yer almaya başlamasından beridir takımda yer alan Tamás “Vizicsacsi” Kiss ve Zdravets “Hylissang” Galabov ile sözleşme yenileyerek kadrosunu korudu.

Bu gelişme ile birlikte Unicorns of Love'ın tüm oyucuları sözleşmeli oldu ve 2017 sezonu içinde birlikte yarışacak. İşte UoL'ün güncel kadrosu şu şekilde;

Kiss "Vizicsacsi" Tamás, Kang "Move" Min-su, Fabian "Exileh" Schubert, Kim "Veritas" Kyoung-min ve Zdravets "Hylissang" Galabov.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.