0
02 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Immortals, Dardoch’u Transfer Etti!

Kuzey Amerika LCS'in geçen sezon iyi çıkış yapan takımlarından biri olan Immortals, normal sezonu çok iyi oynasa da, PlayOfflar'da aynı başarıyı gösteremedi ve Worlds 2016'ya katılamadı. Bu durum nedeniyle bir çok kişi takımın dağılacağını düşünüyordu.

Transfer sezonunun başlamasıyla birlikte bu beklentiler de gerçeğe dönüştü. Destek Adrian, Phoenix1'a ormancı Reignover Team Liquid'e, üst koridor oyuncusu Huni SKT T1'a, nişancı WildTurtle da Team Dignitas seçmelerine katıldı.

Yeni sezon için kadro çalışmalarını sürdüren Immortals ekibi, ilk olarak SKT T1'dan ayrılan üst koridor Duke ve ormancı bengi ile görüşüyordu. Ancak takımın yaptığı ilk transfer Team Liquid'den ayrılan ormancı Joshua "Dardoch" Hartnett oldu. Ayrıca takımın orta koridor oyuncusu olan Eugene "Pobelter" Park ile gelecek sezon da takımda kalacağı belirtildi.

Takımın nişancı için görüştüğü isim Dream Team'de yer alan Cody "Massacre" Sun'ı Kore'deki kampa götürdüğü belirtildi. Kore'de gerçekleştirilecek olan kampa KT Rolster'ın eski destek oyuncularından Lee "Piccaboo" Jong-beom ve ROX Tigers'tan ayrılan destek oyuncusu Kang "GorillA" Beom-hyeon'u deneyeceği belirtildi.

Bakalım Immortals, yeni sezon için LCS kadrosunda kimlere yer verecek?

Joshua "Dardoch" Hartnett

Joshua "Dardoch" Hartnett
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.