0
15 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Immortals, Overwatch Kadrosu İçin Oyuncu Denemelerine Başladı!

Ekim ayında kurulan Kuzey Amerika merkezli eSpor oluşumu Immortals, League of Legends, CS:GO arenalarından sonra gözünü Overwatch arenasına dikti. Bu sene başında League of Legends ile ilk sezonunda şampiyonluğa ulaşan Immortals, Yaz Mevsimini de ikinci bitirerek PlayOfflarda Yarı Finaller'e ulaşmayı başarmıştı.

CS:GO arenasında da Tempo Storm ekibi ile anlaşan ve bu bağlamda DreamHack Summer 2016'da şampiyonluk elde eden Immortals ekibi, şimdi de Blizzard'ın son dönemlerdeki gözde yapımı Overwatch için kolları sıvamaya başladı.

Takım kadrosunu seçmek için denemeler yapan Immortals ekibi, bu hafta sonu başlayacak olan ELEAGUE’s Overwatch Open için katıldığı elemelerde WEUNITED ve ohno takımlarından oyuncular yer aldı. Yapılan açıklamada bu oyuncuların deneme aşamasında olduğu ve henüz resmi sözleşmelerin imzalanmadığı da belirtildi.

Kadronun henüz tamamlanmadığını ancak yakın zamanda duyurulacağını belirten Immortals, takipçilerine sabırlı olmalarının gerektiğini söyledi. Bakalım Immortals, hangi altı oyuncuyu kadrosuna katacak?

Immortals

Immortals
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.