0
08 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Immortals’ın CEO’sundan Oyuncularını Düşünen Hareket!

Kuzey Amerika LCS'in bu seneki yeni ekiplerinden biri olan Immortals oluşumu, normal sezonlarda inanılmaz bir performans sergilese de PlayOfflar'da ve Regional Qualifiers'taki lanetleri yakalarını bırakmadı.

Bahar sezonunu ve Yaz sezonunu üçüncü bitiren ekip, Regional Qualifiers'ta da Cloud9'a kaybetmiş ve Worlds 2016 biletini kaptırmıştı. Ancak Immortals yönetimi, oyuncu odaklı bir oluşum olduklarını yineleyerek, her ne kadar oyuncuların sözleşmeleri devam etse de, farklı fırsatlar arayan oyuncuları engellemeyeceklerini belirtti.

Takımında yer alan oyunculara sunulacak olan tekliflere açık olacakarını açıklayan takımın CEO'su Noah Whinston "Oyuncuların takımda zorunda oldukları için değil, istedikleri için kalmalarını tercih ederiz." açıklamasında bulundu.

Ayrıca kariyerinin sonlarına gelen oyunculara da izin vererek diğer takımlarda koç olarak Kore kamplarına katılmalarına da izin verdiklerini belirten Winston, tamamen oyuncularımız kendi kariyerlerini düşünerek hareket ettiklerini açıkladı. Immortals CEO'su Noah Whinston'ın açıklamaları şu şekilde;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.