0
08 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Immortals’ın Kadrosu Şekilleniyor!

Geçen sezonun flaş takımlarından biri olan Immortals, lig sezonu boyunca çok iyi bir performans ortaya koysa da, PlayOfflar'daki başarısızlıkları nedeniyle Worlds 2016'ya katılma başarısı gösterememişti.

Dört oyuncusu ile yollarını ayıran Immortals, kadroda bir tek orta koridor oyuncusu Eugene "Pobelter" Park'ı tutmayı başardı. Immortals bunun dışında ilk transferini orman rolüne yaptı. Team Liquid'den ayrılan orman oyuncusu Joshua "Dardoch" Hartnett, Immortals'a dahil oldu.

Takımın orta koridor ve nişancı rolüne yaptığı transferler ise Longzhu Gaming'den ayrılan üst koridor oyuncusu Lee "Flame" Ho-Jong olması beklenirken, nişancı rolüne yapılacak olan transferin de DreamTeam'de forma giymiş olan nişancı Li "Massacre" Yu Sun olması bekleniyor.

Takımın kadrosunu tamamlaması için bir de destek rolüne transfer yapması gerek. Adrian "Adrian Ma, takımdan ayrılan ilk isim olmuş ve Phoenix1'a transfer olmuştu. Bakalım yeri kim ile doldurulacak?

Lee "Flame" Ho-jong

Lee "Flame" Ho-jong
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.