0
02 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Inspire Esports, Epsilon Esports’la Birleşiyor!

Önümüzdeki sezon Avrupa Challenger Series'te mücadele edecek olan Inspire Esports takımı, Belçika merkezli bir organizasyon olan Epsilon Esports bünyesi altında mücadelesine devam edeceği açıklandı.

Geçtiğimiz hafta Inspire Esports, kadrosundaki üç oyuncu ile sözleşme yenilemeyi başararak üst koridorda Max "Satorius" Günther, orta koridorda Sofyan "CozQ" Rechchad ve nişancı rolünde Paweł "Woolite" Pruski'yi kadrosunda tutmuş, ve yeni oyuncular olarak ormana Dignitas'tan Thomas "Kirei" Yuen ve destek rolüne ROCCAT'ten Lewis "NoXiAK" Simon Felix'i alarak kadrosunu tamamlamıştı.

Bu kadro artık Epsilon Esports adı altında Avrupa CS için mücadele edecek. Epsilon Esports, daha önce CS:GO, CoD ve Smite takımları ile ismini duyurmuştu. Özellikle CS:GO'da Fnatic'teki Jesper "JW" Wecksell'i, G2'daki Adil "ScreaM" Benrlitom'u ve Richard "shox" Papillon'u son olarak da EnVyUs'tan Dan "apEX" Madesclaire'i bu arenaya kazandırmayı başarmıştı.

Epsilon Esports takımı elemelerden gelecek olan iki takımın yanı sıra Team Huma, Copenhagen Wolves ve Millenium ile birlikte Avrupa LCS'e çıkma mücadelesi verecek.

epsilon esports

Epsilon Esports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.