0
14 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Inspire Esports’tan Dört Oyuncu Ayrıldı!

Avrupa Challengers Series takımlarından Inspire Esports takımı, Avrupa CS PlayOff'larda Yarı Final'inde Team Huma'ya 3-2 kaybederek elenmiş ve gelecek mevsim Avrupa LCS'te yer alma şansını yitirmişti.

Bu durum sonrasında sözleşmeleri sona eren dört oyuncu, sözleşmelerini yenilemeyerek takımdan ayrıldıklarını ve serbest oyuncu olduklarını belirtti. Bunlar ormancı Nubar “Maxlore” Sarafian, orta koridor Sofyan “CozQ” Rechchad, nişancı Paweł “Woolite” Pruski ve destek rolü oyuncusu Daniel Ernst “Wendelbo” Wendelbo. Takımın üst koridor oyuncusu Max “Satorius” Günther ise henüz tam olarak kararını vermiş değil. Önüne sunulacak daha yi bir fırsat çıkmadıkça takımda kalacak gibi duruyor.

Takımın genel menajeri Michael “Michai” Schorr konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada "Gelecek mevsim için bizim hala eski oyuncularla anlaşma şansımız bulunmakta. Onlar daha iyi bir fırsat yakalamak için şuan serbest oyuncu durumdalar. Eğer bütçemizi ayarlayabilirsek onlarla yeniden anlaşabiliriz. Eğer bütçemizi yükseltecek fırsatlar yakalamayazsak, maalesef onları tekrar kadromuzda görmek mümkün olmayacak. Aynı oyuncularla ya da aynı potansiyele sahip oyuncularla anlaşmamız imkanız değil. Ama şimdilik önümüzdeki tüm seçenekleri değerlendirmek zorundayız." diye açıklamada bulundu.

Woolite

Woolite
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.