0
07 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

INTZ e-Sports Club, Yeni Sezon Kadrosunu Duyurdu!

CBLoL Yaz sezon şampiyonu olan ve IWCQ 2016'da başarılı olarak Worlds 2016'ya katılma başarısı gösteren INTZ e-Sports ekibi, yeni sezonda mücadele edecek olan kadrosunu duyurdu. Daha önce takımdan üst koridor oyuncusu Felipe "Yang" Zhao ve ormancı Gabriel "Revolta" Henud ayrıldıklarını açıklamışlardı.

Geçtiğimiz gün yapılan duyuru ile birlikte takımın orta koridorunda yer alan Gabriel "tockers" Claumann da ayrılan isimler arasına dahil oldu. INTZ, bu üç oyuncunun yerini üst koridorda KaBuM! Ilha da Macacada forması giyen Marcelo "Ayel" Mello, ormana yine aynı takımdan Gabriel "Turtle" Peixoto'yu dahil ederken, orta koridora da çaylak isim Bruno "Envy" Farias'ı dahil etti.

Takımın alt koridor ikilisi yine aynı kaldı. Micael "micaO" Rodrigues ve Luan "Jockster" Cardoso gelecek sezon da INTZ forması giyecekler.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.