0
05 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Ivern, Vadiye İndi!

Riot Games'in geliştirdiği League of Legends'ın 6.20 güncellemesiyle birlikte vadiye yeni bir şampiyon daha katıldı. Ivern Dikenayak adlı şampiyon, League of Legends'taki yeni bir rolü daha ortaya çıkardı. Böylece League of Legends'ın çeşitlilik bakımından hala oyunculara sunabileceği şeyler olduğunu görebiliyoruz.

Destek ormancı niteliğine sahip olan Ivern, sahip olduğu yetenek kitleri ile birlikte vadideki orman kamplarını hızlı alabilecek ve koridorlara daha sık ziyaretlerde bulunabilecek bir yetenek setine sahip. Stratejik konumlanma ve yetenek setleri ile birlikte Ivern, rakip takımda yer almasını istemeyeceğiniz bir karakter olacak. Bu yüzden gelecek sezon profesyonel arenada da sıkça kendisini göstermeyi bekliyoruz. İşte Ivern'ün tanıtım videosu ve yetenek seti sizlerle. İyi seyirler.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.