0
22 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCI 2016 Finali: SuperMassive – Hard Random!

MSI 2016'ya katılacak olan WildCard bölgesinin temsilcini belirleyen turnuva IWCI 2016'da son dönemeçe girdik. İki gündür yapılan Yarı Final karşılaşmaları sonrasında finalistler belli oldu. İlk Yarı Final'de Bağımsız Devletler Topluluğu Şampiyonu Hard Random ile Brezilya Şampiyonu INTZ e-Sports takımları karşılaşmıştı.

Bu karşılaşmadan 3-0 galip ayrılmayı başaran Hard Random, turnuvanın ilk finalisti olmayı başardı. Dün yapılan diğer Yarı Final mücadelesinde temsilcimiz SuperMassive, Güneydoğu Asya Şampiyonu Saigon Jokers ile karşılaştı. Grup maçlarında kaybettiğimiz bir ekip olmasına rağmen SuperMassive, etkili bir performans sergileyerek 3-0 ile galip gelerek bir diğer finalist olmayı başardı.

Özellikle Saigon Jokers'a karşı sergilenen muazzam performans, final için de bizlere büyük bir umut verdi. Bir kez daha çok maçlı serilerdeki stratejimizin daha güçlü olduğunu vurguladığımız karşılaşmada Saigon Jokers'a inanılmaz bir üstünlük kurmayı başardı.

IWCI 2016'nın finali 23 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 20.00'da gerçekleştirilecek. Final serisi beş maç üzerinden gerçekleştirilecek. Şampiyon olan takım WildCard bölgesini MSI 2016'da temsil etme hakkını kazanacak.

Temsilcimiz SuperMassive'e başarılar dileriz.

supermassive

SuperMassive eSports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.