0
24 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCI 2016’da Şampiyon SuperMassive!

Meksika'da düzenlenen International WildCard Invitational 2016'da mutlu sona ulaşan takım temsilcimiz SuperMassive oldu. Final'de Bağımsız Devletler Topluluğu şampiyonu Hard Random ile karşılaşan SuperMassive, rakibini 3-1'lik skorla devirmeyi başardı ve şampiyonluk kemerinin sahibi oldu. Bunun yanı sıra SuperMassive, MSI 2016'da hem WildCard bölgesini hem de Türkiye'yi temsil edecek.

Genel olarak Naru ve Thaldrin'in sergilediği etkili performans serinin galibiyetle tamamlanmasında etkili oldu. Bu iki oyuncuyu zaman zaman Achuu, zaman zaman da Dumbledoge'nin yaptığı oyunlar da destekledi.

Sezon boyunca eleştirilen ormancı Stomaged ve nişancı Achuu, turnuva boyunca sergiledikleri performans ile birlikte seviyeleri zirve yaptı. Özellikle Stomaged'in sergilediği performans muzzam bir düzeydeydi. Tabi ki kaptan Thaldrin'i de unutmamak gerek. Sezon boyunca geçen sezondan uzak bir performans sergiliyordu. Bu yüzden de zaman zaman fabFabulous'a formasını kaptıran Thaldrin, Kış Mevsim Finalleri'nde de forma giyememişti.

Ancak IWCI 2016'da formasına yeniden kavuşan Thaldrin, özellikle Maokai ve Ekko performansları cidden ayakta alkışlanacak cinstendendi. Ritmini yeniden bulan kaptan, SuperMassive'in şampiyonluğunda büyük bir katkı sağladı.

Achuu'nun yavaş yavaş LAN turnuvalara alıştığını da görmekteyiz. Bu arenalara uzak olması nedeniyle sezon boyunca oldukça zorlanan Achuu'nun tam olarak bunun üstesinden gelmeyi başardığı söylenemez ama yine de sezona nazaran daha iyi bir görüntü sergiledi. Ancak bu performans MSI 2016 için yeterli olur mu bilemem.

Biz Multiplayer ekibi olarak, temsilcimiz SuperMassive'e MSI 2016'da başarılar dileriz. Umarız ilk dörde girmeyi başarırlar ve TBF 2016 şampiyonu doğrudan 2016 Worlds'e katılır.

Temsilcimiz SuperMassive, IWCI 2016'da şampiyon oldu.

Temsilcimiz SuperMassive, IWCI 2016'da şampiyon oldu.

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.