0
24 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCQ 2016 Bugün Başlıyor!

2016 League of Legends World Championship'te yer almak için sekiz IWC bölge şampiyonunun mücadele edeceği IWCQ 2016, bugün oynanacak karşılaşmalarla birlikte Brezilya'da başlayacak. Sekiz takımdan yalnızca iki takımın Worlds bileti kapacağı etkinlikte ilk maç Kaos Latin Gamers ile INTZ e-Sports arasında gerçekleştirilecek.

Temsilcimiz BKM Express.Dark Passage, ilk karşılaşmalarında yalnızca bir maça çıkacak. Dark Passage'ın ilk gün karşılaşmalarındaki rakibi Kaos Latin Gamers olacak. Bu iki takım arasındaki mücadele bu gece saat on iki geçtikten sonra sabaha karşı 01.00'da oynanacak ve karşılaşma LoLTV ekranlarından naklen yayınlanacak.

Turnuvanın formatına gelecek olursak, sekiz takım birbirleriyle bir kez karşılaşacak. Her takım oynadığı yedi karşılaşmanın sonunda elde ettiği sonuçlara göre bir sıralamaya girecek ve en çok galibiyeti elde etmeyi başaran dört takım PlayOff aşamasına yükselecek. Grup maçlarının tamamı 24 Ağustos – 29 Ağustos tarihleri arasında CBLoL Stüdyoları, São Paulo'da gerçekleştirilecek.

İlk dörtte yer alan takımlar birinci, dördüncü ile, ikinci, üçüncü ile eşleştikten sonra beş maçlık seri üzerinden birbirleriyle mücadele edecekler. Bu eşleşmelerden galip çıkan takımlar 2016 Worlds'e katılma hakkını elde edecek. Final aşaması 3-4 Eylül tarihleri arasında Wire Opera Evi, Curitiba, Brezilya'da gerçekleştirilecek.

IWCQ 2016 İlk Günün programı şu şekilde;

IWCQ 2016 İlk Gün Karşılaşma Programı

IWCQ 2016 İlk Gün Karşılaşma Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.