0
30 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCQ 2016 Grup Aşaması Son Gün Özeti!

Dün gece oynanan üç karşılaşma ile birlikte IWCQ 2016'da grup aşaması sona erdi ve ilk sırayı alan dört takım Worlds 2016 için iddiasını sürdürdü. Geriye kalan dört takım ise maalesef turnuvaya veda etti.

Dün oynanan üç karşılaşmanın ikisinde temsilcimiz BKM Express.Dark Passage ve Albus Nox Luna takımlarının sıralamalarını belirlemek için önem taşıyordu. Dark Passage, grup sonuncusu Saigon Jokers ile karşılaşırken, Albus Nox Luna, lider Lyon Gaming ile maça çıkacaktı.

İki takımda karşılaşmalardan galibiyet ile ayrılması sonucunda sıralamada bir değişiklik yaşanmadı ve Dark Passage üçüncü, Albus Nox dördüncü olarak grup aşamasını tamamladı. Günün son karşılaşmasında Japon temsilcisi Rampage, Avustralya temsilcisi Chiefs'i mağlup etmeyi başardı.

Oluşan sıralama sonucunda da Final eşleşmeleri de belli oldu. Grup aşamasını lider tamamlayan Lyon Gaming, dördüncü sıradaki Albus Nox Luna ile eşleşirken, ikinci sıradaki ev sahibi ekip INTZ e-Sports takımı üçüncü sıradaki temsilcimiz Dark Passage ile eşleşti.

Beş maçlık seriler üzerinden oynanacak olan Final eşleşmelerinden galip gelmeyi başaran iki takım, Worlds 2016 biletini cebine koyacak.

IWCQ 2016 Altıncı Gün Sonuçları

IWCQ 2016 Altıncı Gün Sonuçları

IWCQ 2016 Puan Durumu

IWCQ 2016 Puan Durumu

IWCQ 2016 Finaller

IWCQ 2016 Finaller
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.