0
26 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCQ 2016 İkinci Gün Özeti!

Brezilya'da, sekiz takımın Worlds 2016 bileti kapmak için mücadele ettiği IWCQ 2016'da ikinci gün karşılaşmaları dün gece tamamlandı. Temsilcimiz BKM Express.Dark Passage, ilk gün zaferle ayrılmıştı. Ancak ikinci gün karşılaşmalarında Dark Passage, Lyon Gaming karşısında hiç bir varlık gösteremedi ve rakibine ağır bir şekilde kaybetti.

Rusya temsilcisi Albus Nox, Rampage karşısında aldığı galibiyet ile birlikte ikinci galibiyetine ulaştı. Avustralya temsilcisi Chiefs, KLG karşısında galibiyete ulaştı. KLG bu sonuçla birlikte üçüncü mağlubiyetini alarak, PlayOfflara kalma şansını zora soktu.

Turnuvanın favorilerinden INTZ, Rampage karşısında galip gelerek, ilk gün aldığı mağlubiyeti taraftarlarına unutturdu ve ikinci galibiyetine ulaştı. Aynı gün ikinci maçına çıkan Chiefs ekibi de Saigon Jokers'ı devirmeyi başardı ve iki galibiyetli takımlar arasına dahil oldu.

Temsilcimiz Dark Passage, bugün oynanacak olan üçüncü gün karşılaşmalarında Albus Nox ve Rampage takımları ile karşı karşıya gelecek. Dark Passage'ın ilk dört sıralamada yer alma şansını sürdürebilmesi için mutlak galibiyet çıkarması şart.

IWCQ 2016 ikinci gün karşılaşma sonuçları, oluşan puan durumu ve bugünün programı şu şekilde;

IWCQ 2016 Puan Durumu

IWCQ 2016 Puan Durumu

IWCQ 2016 İkinci Gün Sonuçları ve Üçüncü Gün Programı

IWCQ 2016 İkinci Gün Sonuçları ve Üçüncü Gün Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.