0
25 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCQ 2016 İlk Gün Özeti

2016 Worlds'e IWC bölgesinden katılacak iki takımı belirleyecek olan IWCQ 2016, dün oynanan beş karşılaşma ile birlikte Brezilya'da başladı. Türkiye'den temsilcimiz BKM Express.Dark Passage günün üçüncü karşılaşmasında sahneye çıktı.

Alınan sonuçlara bakacak olursak, temsilcimiz Dark Passage, ilk karşılaşmasından galibiyet ile ayrılmayı başardı. KLG ile karşılaşan temsilcimiz CozQ'nun göz doldurduğu oyunda rakibini devirmeyi başardı ve turnuvaya galibiyet ile başladı.

Japonya'dan ilk defa farklı bir takımın yer aldığı IWCQ'da Rampage, ilk maçında turnuvanın güçlü takımları arasında yer alan Saigon Jokers'ı geçmeyi başararak bir sürprize imza attı. Ev sahibi takım olan INTZ, ilk maçında KLG'yi yenerken, ikinci maçında bir diğer Latin ülke temsilcisi olan Lyon Gaming'e yenilerek taraftarlarını şaşırttı. Turnuvanın favori takımlarından ikisinin karşı karşıya geldiği mücadelede Albus NoX Luna, Chiefs'i geçmeyi başardı.

İlk gün oynanan tüm karşılaşmaların sonuçları ve oluşan puan durumunun yanı sıra, bugün oynanacak olan ikinci gün karşılaşmalarının programı da sizlerle;

IWCQ 2016 İlk Gün Sonuçları ve İkinci Gün Programı

IWCQ 2016 İlk Gün Sonuçları ve İkinci Gün Programı

IWCQ 2016 Puan Durumu

IWCQ 2016 Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.