0
27 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCQ 2016 Üçüncü Gün Özeti!

Worlds 2016 biletini kapmak için sekiz takımın Brezilya'da mücadele ettiği IWCQ 2016'da üçüncü gün maçları dün gece tamamlandı. Dün temsilcimiz BKM Express.Dark Passage, iki maç üst üste oynadı.

İlk maçını turnuvanın favori takımları arasında gösterilen Albus Nox ile gerçekleştirilen temsilcimiz, kötü başladığı karşılaşmada Elwind'in göstermiş olduğu ekstra performans ve son anda sergilenen taktik anlayış ile birlikte temsilcimiz karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmayı başardı. Zeitnot ve Elwind'in rakip takım üssüne backdoor girişimi ve takımın geri kalan üyelerinin rakibi üsslerine göndermeme taktik anlayışı olumlu yanıt aldı ve karşılaşmayı temsilcimiz kazandı.

Günün ikinci karşılaşmasında Japonya şampiyonu Rampage ile karşılaşan temsilcimiz DP, koridor aşamasında yine rakibine boyun eğer gibi olsa da, oyunun sonlarına doğru rakibin hatalarını iyi değerlendiren Dark Passage, karşılaşmadan galip ayrılarak günü iki galibiyet ile kapattı ve PlayOfflar için büyük bir avantaja sahip oldu.

Günün diğer karşılaşmalarında Lyon Gaming, turnuvanın zayıf takımları KLG ve Saigon Jokers ile karşılaşmalara çıktı ve iki galibiyet ile birlikte yenilgisiz liderliğini sürdürdü. Günün merakla beklenen diğer karşılaşmasında INTZ, Chiefs'e boyun eğdi ve taraftarlarını hüsrana uğrattı.

IWCQ 2016 üçüncü gün karşılaşma sonuçları, oluşan puan durumu ve bugünün programı sizlerle;

IWCQ 2016 Puan Durumu

IWCQ 2016 Puan Durumu

IWCQ 2016 Üçüncü Gün Sonuçları ve Dördüncü Gün Programı

IWCQ 2016 Üçüncü Gün Sonuçları ve Dördüncü Gün Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.