0
22 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

IWCQ 2016’nın Tüm Katılımcıları Belli Oldu!

Ülkemizden BKM Express.Dark Passage'ın da yer alacağı IWCQ 2016'da yer alacak tüm takımlar belli oldu. IWC bölgesi liglerinde oynanan Final karşılaşmaları sonuçlarında Worlds 2016'ya katılabilmek için IWCQ 2016'da mücadele edecek sekiz takım belli oldu. IWCQ 2016, 24 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında Brezilya'da gerçekleştirilecek.

Türkiye'den SuperMassive'i 3-0 ile geçen Dark Passage, Okyanusya'dan Legacy eSports'u 3-0 ile geçen The Chiefs eSports Club, CSI Rusya'dan, Vega Squadron'u 3-2 ile geçen Albus NoX Luna (Eski Hard Random), Kuzey Latin Amerika'dan Just Toys Havoks Gaming'i 3-0 ile geçen Lyon Gaming, Güney Latin Amerika'dan Isurus Gaming'i 3-2 ile geçen Kaos Latin Gamers, Japonya'dan DetonatioN Gaming'i 3-2 ile geçen Rampage, Garena'dan Bangkok Titans'ı 3-2 ile geçen Saigon Jokers, Brezilya'dan CNB e-Sports Club'ı 3-1 ile geçen INTZ e-Sports takımları IWCQ 2016'da yer alacak.

Sekiz takım, birbirleriyle bir kez oynamak koşuluyla maçlara çıkacak. Yedi maç sonunda ilk dört sırayı alan takımlar PlayOfflar'a yükselecek. Çapraz eşleşme sonrasında birbirleriyle eşleşecek olan takımlar beş maçlık seri üzerinden mücadeleye başlayacak. Bu eşleşmeden galip ayrılmayı başaran iki takım ise Worlds 2016'ya gitmeye hak kazanacak ve bunun yanı sıra Final mücadelesinde birbirleriyle karşılaşacaklar.

IWCQ 2016 Katılımcıları ve Kadroları

IWCQ 2016 Katılımcıları ve Kadroları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.