0
24 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

J1mmy’e Dokuz Aylık Ceza Verildi!

Riot Games Türkiye Ofisi'nden yapılan açıklamaya göre sezon öncesi dönemde 1907 Fenerbahçe Espor Kulübü'ne transfer olan nişancı rolündeki Bertuğ "J1mmy" Bayrak, dokuz ay boyunca Riot Games etkinliklerinde yer alamayacak.

Kural ihlali nedeniyle ağır bir cezaya çarptırılan oyuncunun Türkiye Sunucusu’ndaki hesabı, oyun içinde sergilediği davranışlar yüzünden askıya alındı. J1mmy, disiplin işlemi uygulanmasını gerektirecek davranışları yüzünden Şampiyonluk Ceketi’ni alma şansını kaybetti.

Riot Games'in yaptığı açıklama "Bu gelişmenin üzerine daha detaylı bir inceleme yaparak oyuncunun bir esporcudan beklemediğimiz seviyede sportmenliğe aykırı davranışlar sergilediğini gördük. Bu sebepten dolayı Bertuğ “J1mmy” Bayrak’ı 9 ay boyunca, yani Dünya Şampiyonası’na kadar tüm Riot Games etkinliklerinden men edildi." denildi.

Bertuğ "j1mmy" Bayrak

Bertuğ "j1mmy" Bayrak
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.