0
20 Şubat 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Just Dance 2017 Dünya Şampiyonu Bir Türk Oldu!

Ubisoft'un geliştirdiği ritim ve dans oyunu olan Just Dance'de her sene çeşitli turnuvalar düzenleniyor. Bunların en büyüğünü de Ubisoft tarafından düzenlenmekte. Her ülkeden katılımcıların yarıştığı turnuvaya bu sene ülkemizden Umutcan "Technot" Tütüncü yer aldı.

Geçen sene de turnuvaya katılmaya çalışan Technot, bölgesel elemelerde başarısız olarak ana etkinliğe katılma şansını kaybetmişti. Bu sene elemelerde başarılı olan oyuncu, Finaller'e katılmaya hak kazandı ve Paris'e gitti. Finaller boyunca rakiplerine büyük bir üstünlük kurmayı başararak şampiyonluğa ulaştı.

Final'de Brezilyalı kadın dansçı Pamela'yı deviren Technot, 2017'nin şampiyonu olmayı başardı. Technot, aynı zamanda son üç yılın şampiyonu olan Brezilyalı dansçı Diegho San'ı da grup aşamasında geçmeyi başarmıştı. Turnuvayı üçüncü olarak bitiren isim ise Avustralya'dan Denzal Van Uitregt oldu. Final karşılaşmasının yayınını buradan izleyebilirsiniz.

Umutcan Tütüncü, Just Dance 2017 Dünya Şampiyonu oldu.

Umutcan Tütüncü, Just Dance 2017 Dünya Şampiyonu oldu.

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.