0
12 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Karrigan, Yedek Kulübesine Çekildi!

Danimarka'nın en başarılı CS:GO oluşumlarından biri olan Astralis takımının oyun içi lideri olan Finn “karrigan” Andersen, takımın koçu pozisyonundaki Danny ‘zonic’ Sørensen tarafından yedek kadroya çekildi.

Takımın son dönemlerde aldığı başarısız sonuçlar sonrasında, bir takım değişiklikliğe gitme kararı alan Astralis ekibi, Karrigan'ın boşluğunu şimdilik yedek oyuncuları olan Anton “notaN” Pedersen ile dolduracak. Ancak Astralis, notaN'ın henüz bu seviyedeki karşılaşmalar için yeterli olduğunu düşünmüyor.

Söylentilere göre Astralis, SK Gaming'ten ayrılan ve Heroic oluşumunu kuran Danimarkalı oyuncu grubunda yer alan Lukas "gla1ve" Rossander'i kadrosuna katmaya çalıştığı bilgisi yer alıyor. Karrigan'ın yedeğe geçmesi sonrası bakalım Astralis'te neler değişecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Finn “karrigan” Andersen

Finn “karrigan” Andersen
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.