0
27 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kjaerbye, ESL One Cologne 2016’da Yer Alamayacak!

Danimarkalı oyunculardan kurulu olan Astralis ekibi, geçtiğimiz günlerde muazzam bir takasa imza atmış, Danimarka'nın yükselen yıldızı Team Dignitas'ın oyuncusu Markus "Kjaerbye" Kjærbye'i, Rene "cajunb" Borg karşılığında kadrosuna katmıştı.

Kjaerbye ile iyi bir sinerji yakalayan ekip, çıktıkları dört maçın hepsinden de galip ayrılmayı başardı. Ancak Astralis taraftarlarını üzecek bir gelişme ile karşı karşıyayız. ESL'in kural kitabına göre bir oyuncu aynı turnuva serisi içerisinde başka takıma transfer olması durumda etkinlik boyunca yer alamaz ibaresi nedeniyle Kjaerbye, ESL One Cologne 2016'da forma giyemeyecek.

ESL One Cologne Qualifiers 2016'ya katılma başarısı gösteren Team Dignitas'ın takımının bir parçası olan Kjaerbye, bu sebeple Astralis takımında ESL One Cologne 2016'da mücadele edemeyecek. Astralis bu durum sonrasında Kjaerbye'ın yerini, Copenhagen Wolves ekibinden kiraladığı Lukas "gla1ve" Rossander ile doldurdu.

Markus "Kjaerbye" Kjærbye

Markus "Kjaerbye" Kjærbye
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.